Технології мобільного зв'язку(швидкість) 3G - 2 Мб/с; 4G - 1Гб/с; 5G - 1Тб/с
Apple представила новий MacBook з неймовірним дизайном і Retina-дисплеєм
Замість очікуваного оновлення MacBook Air компанія Apple представила неймовірний MacBook з довгоочікуваним Retina-дисплеєм. Гарний, елегантний і тонкий ультрабук став ще гарнішим і тоншим, а єдина 12-дюймова модель MacBook отримала повністю перероблені клавіатуру, тачпад, все, що стосується комунікацій і апаратних компонентів, а також традиційні для iPhone і iPad колірні варіації.
Новий нанопроцесор для ПК створюють українські та російські вчені
Вчені Інституту фізики Національної академії наук України разом зі своїми колегами з Фізичного інституту ім. Лебедєва Російської академії наук працюють над створенням молекул, які будуть служити окремими деталями комп'ютера.
Про це журналістам перед ювілейним засіданням Ради Міжнародної асоціації академій наук повідомив віце-президент НАН України Антон Наумець, передає кореспондент Укрінформу.
"Сьогодні ми активно ведемо дослідження у сфері вивчення моношарових плівок, що дає перспективу створення комп'ютера, в якому основою робочих елементів будуть окремі молекули", - зазначив Наумець.
Учений додав, що такий нанопроцессор стане черговим вагомим кроком у світовому розвитку комп'ютерних технологій.
Інститут фізики Штутгартського університету. Тут розробляють комп’ютери майбутнього, комп’ютери, які передаватимуть інформацію за допомогою світла.
Все починається з атома. Найдрібніші хімічно неподільні частинки, які складають міцну кристалічну решітку, слугуватимуть основою квантового процесора.Дослідники прагнуть працювати з комп’ютером за кімнатної температури. Для цього у спеціальній вакуумній камері в алмаз вводять атоми азоту. Вони й будуть квантовими аналогами класичних бітів, так звані кубіти.
У Тайбеї представили хай-тек новинки на щорічній виставці електроніки Computex Тут усе - аби здивувати найвибагливішого покупця.
До уваги відвідувачів - новий ґаджет від каліфорнійської компанії NeuroSky, що спеціалізується на нейрокомп'ютерному інтерфейсі. Ґаджет дозволяє користувачам віртуально керувати предметами, наприклад, у грі в дартс на вашому лептопі. Чи не найочікуванішою прем'єрою став комп'ютер-трансформер Aspire R7 від Acer. Ґаджет можна використовувати як планштет, ноутбук або ж настільний комп'ютер.
Білл Гейтс вважає, що надінтелект може загрожувати людству.
Один з творців компанії Microsoft Білл Гейтс заявив, що людство повинно хвилювати швидкий розвиток технологій, оскільки штучний інтелект може змінити наше життя. Про це повідомляє видання Business Insider. На одному з ресурсів в інтернеті Біллу Гейтсу було поставлено питання про вплив штучного інтелекту на життя людини. Гейтс відповів, що, на його думку, наразі штучний інтелект не загрожує людству, але це може змінитися в майбутньому.
"Я з тих, хто вважає, що надінтелект може загрожувати людству. Спочатку машини будуть виконувати за нас роботу і не будуть занадто розумними. Через кілька десятиліть машини порозумнішають, що може стати для нас проблемою. Я не розумію, чому багатьох людей це не хвилює", - написав Білл Гейтс.
|